تور چین | نمایشگاه 2019

(0)
برای هر نفر
  • تورهای خارجی
  • پرواز رفت و برگشت
  • راهنمای تور
  • راهنمای صوتی

نمایشکاه 2019 ، چین ، اصفهان
نمایشکاه 2019 ، چین ، اصفهان
نمایشکاه 2019 ، چین ، اصفهان

توضیحات

توسعه سریع دانش و تکنولوژی، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است.

این تغییرات را می‌توان در بخش‌های مختلف تولید و صنعت شامل: صنایع اتومبیل، لوازم الکترونیکی و الکتریکی، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات از راه دور، ساختمان، ساخت و ساز و دیگر حوزه‌ها به خوبی مشاهده کرد.

در این دنیای رو به جلو، نمایشگاه چاینا پلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است.

نمایشگاه چاینا پلاس در سال‌های گذشته موفق شده سهم عظیمی در توسعه کامیابانه و موفقیت‌آمیز صنعت لاستیک و پلاستیک داشته باشد.

تامین‌کنندگان بین‌المللی و چینی در نمایشگاه چاینا پلاس، آخرین دستاوردهای خود در زمینه دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک را به بازدیدکنندگان خود از سراسر جهان نشان می‌دهند.

جهت مشاهده جاذبه های گردشگری کلیک نمایید

بازدیدکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس

بازدیدکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس شامل تولیدکنندگان، کارگزاران، توزیع‌کنندگان و سازمان‌های خدمات‌دهنده از صنایع مختلف هستند.بازدید از نمایشگاه چاینا پلاس برای فعالان صنایعی مانند صنعت اتومبیل، ساختمان و زیرساخت‌های شهری، مواد خام و موادشیمیایی،تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، صنایع بسته‌بندی برای مصرف‌کننده (شامل بسته‌بندی مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و کالاها)، محصولات عمومی پلاستیکی، صنعت نورپردازی و LED، تولید ماشین‌آلات، صنعت لوازم پزشکی، قالب‌گیری، بسته‌بندی، مبلمان و لوازم خانگی پلاستیکی، صنعت بازیافت و باز تولید، محصولات لاستیکی، کابل و سیم و صنایع دیگری مانند اسباب‌بازی، لوازم‌التحریر، وسایل ورزشی و ابزارهای دستی تجربه‌ای مفید فایده و بسیار عالی خواهد بود.

نمایشگاه چاینا پلاس 2019

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت لاستیک و پلاستیک چین (چاینا پلاس 2017) بار دیگر به گوانگجو برگشته است. این نمایشگاه در تاریخ 16 تا 19 می سال 2018 (مصادف با 26 تا 29 اردیبهشت سال 97) برگزار خواهد شد. نمایشگاه چاینا پلاس از ساعت 9.30 صبح تا 5 بعد از ظهر به روی بازدیدکنندگان مشتاق باز است. نمایشگاه چاینا پلاس در مجموعه نمایشگاه واردات و صادرات چین (مجتمع Pazhou) در منطقه Pazhou گوانگجو برقرار خواهد بود.

برگزارکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس 2018، شرکت خدمات نمایشگاهی Adsale، شرکت خدمات نمایشگاهی Beijing Yazhan، اتحادیه صنعت تولید پلاستیک چین، اتحادیه صنعت ماشین‌آلات پلاستیک چین، اتحادیه صنعت پلاستیک گوآنگ‌دونگ، شرکت Messe Düsseldorf چین و اتحادیه تجارت پلاستیک شانگهای هستند.

تور چین

نمایشگاه گوانجو

جهت مشاهده تور چین بروی جزییات کایک نمایید

تور چین

پکن + شانگهای

جهت مشاهده جزییات تور کلیک نمایید

بازدیدها: 63


0 دیدگاه
  • موقعیت، راهنمای گردشگری، قیمت، کیفیت