سفر پرندیس

جاذبه های گردشگری آلمان

با وجود این که آلمان دارای مناظر زیبای طبیعی است اما اغلب بازدیدکنندگان این کشور به سراغ شهرهای مشهور و مثال نزدنی در این شهر میروند که پر از زندگی هستند. افتادن در تاریخ ، خیابان های باستانی ای که محل موزه هایی در سطح جهانی است.

گزینه های انتخابی مناسب برای انتخاب غذا و… آلمان کشور قرون وسطایی زیبایی است ، قلعه های افسانه ای ، کلیساها و کافه ها، آلمان همه را دارد ؛ در ادامه این بخش از گردشگری نمناک 17 شهر را به عنوان جاهای دیدنی آلمان به شما معرفی می کنیم.

شهر ویز بادن زیبا

سفر پرندیس

این شهر پس از جنگ جهانی دوم دوباره بازسازی شد، ویز بادن اکنون پر از معماری های نئوکلاسیک دوست داشتنی است و نیز یکی از قدیمی ترین شهر های اسپا در کل کشور است.

رگنسبورگاین

سفر پرندیس

این شهر به دوره رومی ها بازمیگردد، تاریخ باستانی رگمسبورگ یعنی این شهر چندین ساختمان قدیی زیبا برای بازدید دارد. این شهر تاریخی و قرون وسطایی بسیار جذاب است و دارایی کلیسا جامع و پل سنگی باستانی است. وجود تعداد زیاد کافه در فضاهای باز شهر باعث می شود که فکر کنید در ایتالیا هستید.

لوبک

سفر پرندیس

با وجود بیش از هزار بنای تاریخی در اطراف شهر ، تحت حفاظت سازمان جهانی یونسکو قرار گرفته است. کلیسا و عمارت های بزرگ قرن دوازدهمی از دیدنی های این شهر تاریخی می باشند. 

اسن

سفر پرندیس

مهم ترین مرکز تولید زغال سنگ و فولاد بود اما اکنون برای جذب مردم محلی و بازدیدکنندگان به محل تولید تجارت و فرهنگ تبدیل شده است. درحالیکه رد پای صنایع سنگین قبلی هنوز هم در شهر دیده می شود.

بازدیدها: 91

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.