جاإبه گردشگری مکزیک و سیتی

جاذبه های گردشگری مکزیک

مکزیک

کزیک کشور تضادها است، از شهرهای مدرن گرفته تا معماری‌های تاریخی، شگفتی‌های طبیعی زیبا مانند جنگل‌های انبوه بارانی یا سواحل بکر در آن پیدا می‌شود. کشوری با فرهنگی خاص و پیشینه‌ی تاریخی که از تمدن‌های کهن این سرزمین نشات گرفته‌اند. در این مقاله ۱۰ مکان منحصربه‌فرد این کشور را معرفی خواهیم کرد.

سوسوکوتلن، اوآخاکا

پرندیس سفر

درمکزیک پیوند ویژه‌ای بین مرگ و زندگی وجود دارد. جمعیت این کشور در واقع همه‌ روزه خشونت و تعداد وحشتناکی قتل را تجربه می‌کنند. در سوسوکوتلن می‌توان ریشه‌ی عمیق سنت‌های عزاداری را پیدا کرد. اگر از این ناحیه بازدید کردید، می توانید هزاران گل، شمع و مردمی را تماشا کنید که یاد و خاطره‌ی مردگان‌شان را گاهی‌اوقات حتی با زدن گیتار و خواندن آواز زنده نگه می‌دارند. روز مرگ در ۳۱ اکتبر، تاریخ بسیار تاثیرگذاری است که اجازه شرکت در مراسمی را می‌دهد که تقریبا همانند کارناوال به نظر می‌رسد.

لاس پوزاس (Las Pozas)، شیلیتلا (Xilitla)

پرندیس سفر

یکی از محبوب‌ترین نقاط دنیا پارک لاس پوزاس است که مانند خرابه‌ای باستانی به نظر می‌رسد. ادوارد جیمز، هنرمند نامتعارف انگلیسی، این پارک سورئال را در جنگلی بارانی واقع در مکزیک ساخته‌است. مجسمه‌های سورئال که مانند خرابه‌های یک عمارت به نظر می‌رسند، با طبیعت زیبای منطقه ترکیب و برداشتی از یک سرزمین عجایب خالی از سکنه را خلق کرده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم در صورت سفر به این منطقه، در محیط اطراف آن گشتی بزنید، عکس بگیرید و به این ساختار عجیب، مانند یک پادشاهی فکر کنید که زمانی باشکوه و پررونق بود.

شهر زیبای لئن دلس آلداما

پرندیس

شهر لئون دلس آلداما به مردم متفاوتی متعلق بوده و به همین خاطر سبک معماری در آن مختلف می باشد. این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی مانند معبد کفاره قلب مقدس مسیح که به سبک معماری گوتیک است و طاق نصرت می باشد.

گوآناخوآتو

پرندیس سفر

گوآناخوآتویکی از شهرهای زیبای مکزیک است که در قدیم به علت استخراج نقره و امروزه به علت خیابان های تو در توی آن هزاران توریست را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب نموده است. شهر گوآناخوآتو جاذبه های فراوانی مانند موزه مومیایی وزیباترین ساختمان های باروک مکزیکی را دارد.

پوئبلا شهری محاصره شده

پرندیس سفر

شهر پوئبلا تنها شهری در جهان است که بین چهار کوه آتشفشان قرار گرفته است و به همین خاطر گردشگران فراوانی را به خود جذب کرده است ، این شهر زیبا موریلیا در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است .

در این شهر بناهای رنگارنگی وجود دارد که چشم توریستها را به خود خیره می کند ، این بناها از رنگ های متضاد و درخشان تشکیل شده اند.سوغات شهر پوئبلا سوغاتی های چرمی، سفالی و سنگی می باشد. رسیدن به این شهر زیبا با دو ساعت رانندگی از مکزیکو سیتی امکان پذیر است.

بازدیدها: 83

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.